Radiofrekvenční lipolýza

Počet aplikací

4

Jak často

1x týdně

Délka aplikace

30-60 minut

Ceník

1 ošetření
2500 Kč
4 ošetření
7500 Kč
Odesláno úspěšně.

Co je to radiofrekvence?

Radiofrekvence patří mezi novější dermatologické přístrojové metody. Řadíme ji mezi vysokofrekvenční terapie, jejichž účinek na ošetřovanou tkáň spočívá v jejím prohřátí.

Teplem dochází k novotvorbě kolagenu v dermis a subcutis ošetřované lokality. Ochablá kůže se vypíná, dochází k radikální redukci celulitidy a postava se formuje.

V dermatologii využíváme dle charakteru elektrod radiofrekvenci monopolární, bipolární, tripolární, a nejnověji multipolární. V naší nabídce naleznete výhradně nejvýkonnější multipolární radiofrekvence.

Ošetření je zcela bezbolestné a bez nutnosti anestezie či bez hospitalizace. Po proceduře vás nečekají žádná fyzická omezení ani vedlejší účinky. Určitě vás potěší, že po radiofrekvenci nemusíte nosit žádné kompresní prádlo. Někteří odborníci doporučují před zákrokem i po něm podstoupit lymfodrenáž.

Jak probíhá radiofrekvence?

Jedno ošetření trvá přibližně 30 – 60 minut v závislosti na ploše ošetřované partie. Pro spuštění přirozeného efektu radiofrekvence je vhodné zpočátku podstoupit čtyři ošetření vždy s odstupem jednoho týdne.Na jaké výsledky se můžete těšit?

Klinické testy dokazují, že s pomocí radiofrekvence lze zredukovat obvod stehen až o 7 cm a obvod pasu až o 9 cm. Již po ošetření budete pozorovat výrazné snížení výskytu celulitidy, vyhlazení  a vypnutí pokožky.

Radiofrekvence je vhodná také k  vypnutí kůže na zadní straně paží. Tato metoda cíleně tvaruje postavu, odstraňuje celulitidu, zlepšuje elasticitu pokožky a celkově omlazuje pleť. Radiofrekvence je skvělá volba, chcete-li odstranit srůsty a jizvy po těhotenství a obezitě nebo zpevnit vnitřní strany stehen, břicho a paže.

Pro maximální efekt doporučujeme absolvovat proceduru 1x týdně a pro udržení elasticity pokožky poté 1x měsíčně.

Jaké partie ošetřujeme?

Radiofrekvencí ošetřujeme partie břicha, boků, vnitřních stehen, vnější stehen, paží a hýždí.

Nejvyšší efekt ošetření získáte výběrem jedné partie.

Nejčastější dotazy

Ano, toto ošetření je pro vás vhodné. Zastavte se na některé z našich poboček, abychom mohli vše prodiskutovat.

Ano, je. Kontraindikací ošetření je pouze kojení.