Radiofrekvenční redukce celulitidy a ochablé pokožky

Bezbolestná liposukce

Radiofrekvenční redukce celulitidy a ochablé pokožky

Co je to radiofrekvence?

Radiofrekvence patří mezi novější dermatologické přístrojové metody. Řadíme ji mezi vysokofrekvenční terapie, jejichž účinek na ošetřovanou tkáň spočívá v jejím prohřátí.

Teplem dochází k novotvorbě kolagenu v dermis a subcutis ošetřované lokality. Ochablá kůže se vypíná, dochází k radikální redukci celulitidy a postava se formuje.

V dermatologii využíváme dle charakteru elektrod radiofrekvenci monopolární, bipolární, tripolární, a nejnověji multipolární. V naší nabídce naleznete výhradně nejvýkonnější multipolární radiofrekvence.

Ošetření je zcela bezbolestné a bez nutnosti anestezie či bez hospitalizace. Po proceduře vás nečekají žádná fyzická omezení ani vedlejší účinky. Určitě vás potěší, že po radiofrekvenci nemusíte nosit žádné kompresní prádlo. Někteří odborníci doporučují před zákrokem i po něm podstoupit lymfodrenáž.

Počet aplikací
4

Jak často
1x týdně

Délka aplikace
30 až 60 minut

Jak probíhá radiofrekvence?

Jedno ošetření trvá přibližně 30 – 60 minut v závislosti na ploše ošetřované partie. Pro spuštění přirozeného efektu radiofrekvence je vhodné zpočátku podstoupit čtyři ošetření vždy s odstupem jednoho týdne.


Ošetření je bezbolestné a šetrné!


Certifikováno.

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Klinické testy dokazují, že s pomocí radiofrekvence lze zredukovat obvod stehen až o 7 cm a obvod pasu až o 9 cm. Již po ošetření budete pozorovat výrazné snížení výskytu celulitidy, vyhlazení  a vypnutí pokožky.

Radiofrekvence je vhodná také k  vypnutí kůže na zadní straně paží. Tato metoda cíleně tvaruje postavu, odstraňuje celulitidu, zlepšuje elasticitu pokožky a celkově omlazuje pleť. Radiofrekvence je skvělá volba, chcete-li odstranit srůsty a jizvy po těhotenství a obezitě nebo zpevnit vnitřní strany stehen, břicho a paže.

Pro maximální efekt doporučujeme absolvovat proceduru 1x týdně a pro udržení elasticity pokožky poté 1x měsíčně.

Jak to vidí naši klienti?

  • S firmou Marety spolupracuji od roku 2013. S přístupem nejen ke mně jako k majitelce salonu, ale hlavně ke klientkám přicházejících na ošetření jsem nadmíru spokojená a mohu spolupráci a využití nabízených služeb firmy Marety vřele doporučit.

Jaké partie ošetřujeme?

Radiofrekvencí ošetřujeme partie břicha, boků, vnitřních stehen, vnější stehen, paží a hýždí.

Nejvyšší efekt ošetření získáte výběrem jedné partie.


Ošetření hradíte až na místě. Nic neplatíte předem.

Ceník

Vyberte alespoň jednu z možností.


Proceduru hradíte až na místě. Nic neplatíte předem.

Často kladené dotazy

Výrazně jsem zhubla a mám povislou kůži na pažích. Je pro mne toto ošetření vhodné?

Ano, toto ošetření je pro vás vhodné. Zastavte se na některé z našich poboček, abychom mohli vše prodiskutovat.

Mám po porodu nezpevněnou kůži v oblasti břicha. Je pro mě toto ošetření vhodné?

Ano, je. Kontraindikací ošetření je pouze kojení.