Laserová lipolýza

Nejoblíbenější metoda hubnutí - HIT LÉTA 2018

Laserová lipolýza

Co je to laserová lipolýza?

Laserová lipolýza je nová revoluční neinvazivní metoda pocházející ze Spojených států amerických. Slouží k rychlé a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk. Aktivně zryhluje metabolismus těla a dochází k intenzivní redukci tukových zásob.

Princip laserové lipolýzy spočívá v emulgaci tuku uvnitř buněk. Zkapalněný tuk z buňky odchází dočasným průchodem vytvořeným v buněčné membráně do mezibuněčného prostoru. Odtud je pak lymfatickým systémem odveden ke zpracování do jater a částečně vyloučen močí.

Tento proces má za následek, že se miliony tukových buněk zmenší. To se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích, jak bylo prokázáno v klinických studiích. Laserová lipolýza velmi efektivně napomáhá ke zmírnění až odstranění celulitidy.

K získání maximálního účinku ošetření obsahuje aplikaci Thermal Contour , která urychluje spalování a zvyšuje účinek laserové lipolýzy o více než 30%. Ošetření Thermal Contour získáváte ke každému ošetření laserové lipolýzy zcela ZDARMA.

Jak často
7 až 10

Počet aplikací
2x až 3x týdně

Délka aplikace
30 minut lipolýzy + 30 minut Thermal Contour

Jak probíhá laserová lipolýza

Světlo červeného laseru proniká přes pokožku do hloubky až k vrstvám tukových buněk. Díky šetrnému výkonu a optimalizované vlnové délce však nepoškozuje tkáň, cévy a nervy. Naopak stimuluje mitochondrie k produkci energie, která je následně využita ke štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. Poté se zapojí lymfatický systém vašeho organismu, přes nějž se zkapalněný tuk dostává do jater. Zde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla.


Ošetření je bezbolestné!


Certifikováno

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Ošetření laserovou lipolýzou vás zbaví až 20 centimetrů z oblasti pasu, boků, břicha a stehen.  Tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40 – 60 g tuku, což představuje 1600 – 2100 kJ.

Výsledky se u laserové neinvazivní  liposukce dostavují postupně. Pro dosažení maximálních výsledků doporučujeme absolvovat proceduru 2x – 3x týdně (celkem 7 – 10 ošetření v během jednoho měsíce).

Jak to vidí naši klienti?

  • S firmou Marety spolupracuji od roku 2013. S přístupem nejen ke mně jako k majitelce salonu, ale hlavně ke klientkám přicházejících na ošetření jsem nadmíru spokojená a mohu spolupráci a využití nabízených služeb firmy Marety vřele doporučit.

Jaká opatření musím dodržovat po proceduře?

  • Po ošetření laserovou lipolýzou je nezbytné dodržovat pravidelný pitný režim. Vypijte alespoň 3 litry tekutin denně.
  • Doporučujeme také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk. Doporučujeme 30 minutovou fyzickou kardio aktivitu (např. rychlá chůze nebo běh) do 12 hodin po ošetření. Zvýšíte tím účinek ošetření o několik desítek procent.

Speciální nabídka POSTAVA DO PLAVEK

Laserovou lipolýzou ošetřujeme paže, záda, břicho, pas a boky, stehna a oblast kolen, ale například také podbradku.

V ceně ošetření jsou vždy 2 partie. K těmto 2 partiím získáváte další 2 partie zcela ZDARMA.

LETNÍ BALÍČEK (platnost do 30.9.2018)

Získejte speciální balíček ošetření, který Vám zajistí dokonalou postavu, zbaví Vás nadbytečných kil a celulitidy!

 

Ceník

Vyberte alespoň jednu z možností.


Proceduru hradíte až na místě. Nic neplatíte předem.

Často kladené dotazy

Mohu chodit na ošetření LL častěji, než 2 - 3x týdně?

Absolvovat ošetření laserovou lipolýzou můžete 2-3x týdně. Pro intenzivní ošetření až 5x týdně.

Musím držet nějakou speciální dietu, když chodím na LL?

Při ošetření laserovou lipolýzou není nutné držet dietu. Pro dosažní maximálních výsledků ale je samozřejmě vhodné stravu upravit.