Kryolipolýza – zmražení tukových buněk

Redukce tukových usazenin o 25 - 45 % po 1 ošetření.

Kryolipolýza – zmražení tukových buněk

KRYOLIPOLÝZA - neinvazivní zmražení tukových buněk

Kryolipolýza – zmrazení tukových buněk je nejefektivnější metodou odbourání podkožního tuku, při které nedochází k mechanickému (invazivnímu) zásahu do těla. Ošetření je zcela neinvazivní a pro tělo zcela přirozené. Ošetření kryolipolýzou minimálně zatěžuje organismus.  Principem kryolipolýzy je zmrazení tukových buněk a jejich následné odplavení lymfatickým systémem. Výzkumy dokázaly, že podchlazení tkáně vede k vysoce efektivní lipolýze – procesu odbourávání tukových zásob. Jedná se o maximálně efektivní, bezpečný a pro tělo zcela přirozený zákrok bez vedlejších účinků. K odstranění tukových zásob dochází postupně a tělo tak není téměr vůbec zatěžováno.

Vyzkoušejte i vy tento aktuálně nejmodernější způsob hubnutí a zbavte se tukových usazenin. Během 1 ošetření dochází k úbytku tukových usazenin 25 – 45%!

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

Na ošetřovanou partii je umístěna bezpečnostní membrána, která chrání povrch pokožky před zmražením a chlad proniká až do hlubokých struktur pokožky. Aplikace vychází s výzkumu, že tukové buňky jsou náchylnější k zmrazení než ostatní buňky. Přiložíme aplikační koncovku, tzv.transducér. Dochází k vakuovému sání určené oblasti s tukovými usazeninami a následně k řízenému ochlazování. Tukové buňky jsou náchylné k ochlazování díky saturovaným mastným kyselinám. Nedochází tedy k poškození okolní tkáně. Ostatní periférní nervy, krevní žilky, melanocyty a další zůstávají netknuté. V průběhu ošetření pociťujete zpočátku mírný tlak a lokalizovaný pocit chladu, obojí však po několika minutách ustupuje a ošetření je příjemné.

PARTIE VHODNÉ PRO APLIKACI 

Kryolipolýza je vhodná pro všechny partie Vašeho těla, které lze nasát do aplikační hlavice. Nejčatěji se ošetřuje břicho, boky, vnější a vnitřní stehna, banánky pod zadečkem, vnitřní část paží, spodní část zad. 

VÝSLEDKY OŠETŘENÍ

Výsledky vždy záleží na reakci těla. Podle klinických studií dochází k redukci podkožní tukové tkáně o 25 -45 % během 2-4 týdnů. To zhruba odpovídá redukci tukové vrstvy o 1-5 cm.  Ošetření se provádí vždy maximálně 4 partiích během 1 aplikace. Ošetření 1 partie trvá 45 minut. Doporučuje se ošetření určené partie zopakovat po 4-6 týdnech.

Ošetření kryolipolýzou je považovano za srovnatelné s běžnou liposukcí. Má však nesporné výhody, protože nevyžaduje rekonvalescenci, je bezbolestná a jedná se o nechirurgický zásah do těla.

Nezapomeňte se předem informovat o kontraindikacích u Vašeho dermálního specialisty!

Ceník

Vyberte alespoň jednu z možností.


Proceduru hradíte až na místě. Nic neplatíte předem.

Často kladené dotazy

Nejčastější otázky

Jaké partie si mohu nechat ošetřit?

Všechny, které je možno nasát do aplikační hlavice

Je ošetření bezbolestné?

Ošetření je zcela bezbolestné. Mohou se objevit malé modřinky v důsledku nasátí, které  však během několika dní zmizí.

Nemusím se bát, že by došlo k nerovnoměrnostem po zmražení tukových buněk?

Nemusíte se obávat, po odstranění tukových usazenin v ošetřované oblasti dojde k rovnoměrnému rozložení ostatních tukových buněk následnému celkovému ubýtku v ošetřované oblasti.

Kolik nasátí mohu podstoupit během jednoho sezení?

Maximálně 4 nasátí. Každé nasátí trvá cca 45 minut a při 1 nasátí lze ošetřit až plochu 20×20 cm.