Fotorejuvenace

Omlazení pleti pulzním světlem

Fotorejuvenace

Co je to fotorejuvenace?

Zpevnění a omlazení pokožky pomocí pulzního světla je určeno pro klienty, kteří si přejí mít pevnější pokožku, ale nechtějí se uchylovat k drastickým metodám plastické chirurgie.

Fotorejuvenance je zcela nebolestivé a neinvazivní ošetření. Výsledkem je hydratovaná, zpevněná a vypnutá pokožka. Narozdíl od invazivních metod se ihned po absolvování fotorejuvenance můžete vrátit do běžného života.

Jak fotorejuvenance funguje?

Tato metoda omlazení funguje na principu zahřívání dermis nízkými dávkami světelné energie. Světelný impulz filtrovaného paprsku je absorbován pokožkou, čímž dochází k povzbuzení a obnově buněk. Ty začnou produkovat kolagen, vyhlazují se vrásky, pokožka se zpevní a vypíná. Pleť celkově omládne. A co je nejlepší, při správné péči může být toto zlepšení dlouhodobé.

Počet aplikací
3 až 5

Jak často
1x měsíčně

Délka aplikace
30 minut

Jak probíhá fotorejuvenace?

Ošetření pomocí fotorejuvenace je rychlé a bezbolestné. Pleť nejprve očistíme od make-upu a parfému. Na ošetřovaná místa naneseme dostatečné množství ultrazvukového gelu. K ochraně vašeho zraku vám zapůjčíme ochranné brýle, které si před započetím procedury nasadíte. Proškolená kosmetička pak provede ošetření světelnými impulzy. Vše bude hotové do 30 minut.


Ošetření je bezbolestné!


Certifikováno

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Výsledkem fotorejuvenance je hebká a zpevněná pokožka. Nově nabytý mladistvý vzhled a sebevědomí si zamilujete. Naše klientky si nejvíce pochvalují vyhlazení vrásek a  vypnutí reliéfu poprsí nebo bříška.

Pro maximální míru účinnosti doporučujeme absolvovat proceduru 3x – 5x v měsíčních intervalech.

Jak to vidí naši klienti?

  • S firmou Marety spolupracuji od roku 2013. S přístupem nejen ke mně jako k majitelce salonu, ale hlavně ke klientkám přicházejících na ošetření jsem nadmíru spokojená a mohu spolupráci a využití nabízených služeb firmy Marety vřele doporučit.

Jak se mám na proceduru připravit? Čekají mě po ošetření nějaká omezení?

  • Kůže nesmí být před ošetřením podrážděná od slunce nebo solária.
  • Solárium, saunu, parní lázně a horké koupele vynechte i po ošetření.
  • Ideálním obdobím pro absolvování fotorejuvenance je období od září do května, kdy není pokožka tolik vystavena přímému slunečnímu světlu.

Jaké partie ošetřujeme?

Ošetřit fotorejevuancí lze celý obličej nebo jen jeho části: proti vráskám okolo očí, vráskám na čele nebo kolem úst. Zpevnit pokožku můžeme také v partiích poprsí, dekoltu, krku a dlaní.


Ošetření hradíte až na místě. Nic neplatíte předem.

Ceník

Vyberte alespoň jednu z možností.


Proceduru hradíte až na místě. Nic neplatíte předem.