Bělení zubů

Kosmetické zesvětlení zubů.

Bělení zubů

O proceduře

Toužíte po zářivě bílých zubech? Dnes už nemusíte podstupovat bělení zubů pomocí peroxidu vodíku, ani se objednávat k zubaři. Marety estetic s. r. o. je jedinou kosmetickou společností s certifikací od Ministerstva zdravotnictví České republiky pro zesvětlení chrupu. Bělení zubů provádíme pomocí intenzivního modrého a zeleného světla s bezperoxidovými aplikátory s sebou nenese žádné riziko poškození zubní skloviny ani jiných vedlejších účinků.

Bezbolestné ošetření trvá pouze 20 minut. Bělení zubů v našem salonu provádíme pomocí LED lampy Magic White MW-03 francouzské výroby. Tento přístroj využívá vlnové délky modrého a zeleného světla vyzařované pomocí výkonných LED diod. Tato ionizační technologie podporuje o několik odstínů účinnější bělení zubů, je šetrnější a podporuje rychlejší regeneraci dásní, než staré metody.

Počet aplikací
1

Jak často
1x za šest měsíců

Délka aplikace
20 minut

Co mě při bělení zubů čeká?

Během jednoho dvacetiminutového sezení vaše zuby zesvětlíme o 3 – 9 odstínů. Poté, co se pohodlně usadíte v našem pohodlném křesle s opěrkou hlavy, váš chrup ošetříme gelem pro remineralizaci zubní skloviny. Poté na vaše zuby naneseme speciální gel s obsahem jedlé sody pomocí jednorázového aplikátoru. V posledním kroku pak intenzivní světlo vycházející z LED lampy Magic White MW-03 váš chrup šetrně vybělí. Po ošetření můžete rovnýma nohama skočit zpět do kolotoče všedního dne. Doporučíme vám pouze vyhnout se konzumaci některých potravin a nápojů.

Jak to vidí naši klienti?

  • S firmou Marety spolupracuji od roku 2013. S přístupem nejen ke mně jako k majitelce salonu, ale hlavně ke klientkám přicházejících na ošetření jsem nadmíru spokojená a mohu spolupráci a využití nabízených služeb firmy Marety vřele doporučit.

Na jaké výsledky se můžu těšit?

Bělení zubů LED Magic White si zamilujete díky výsledkům, které jsou vidět okamžitě. Odstín chrupu zaznamenáváme před i po ošetření, a vy tak můžete porovnat, o kolik se váš úsměv rozzářil. Z bílých zubů se při správné péči můžete radovat 6 měsíců až rok.


Ošetření hradíte až na místě. Nic neplatíte předem.

Ceník

Vyberte alespoň jednu z možností.


Proceduru hradíte až na místě. Nic neplatíte předem.

Často kladené dotazy

Když se mi po bělení zubů vyskytnou bělejší skvrnky na zubech, co to značí?

Jsou to místa, kde máte poškozenou zubní sklovinu (ne následkem ošetření). Bělejší místa se v horizontu několika hodin barevně sjednotí s barvou skloviny.