Rozšiřte si vaše portfolio služeb ZDARMA

Rozšíření služeb a procedur pomocí nejmodernějších dermatologických přístrojů. Staňte se součástí ojedinělého projektu s několikaletou tradicí. Projekt vznikl na základě potřeb a požadavků kosmetiček, kosmetických salonů i masérů.

Jak to funguje?

Reference

našich partnerů

 • Kosmetické studio Gabriela Jansová

  S firmou Marety spolupracuji od roku 2013. S přístupem nejen ke mně jako k majitelce salonu, ale hlavně ke klientkám přicházejících na ošetření jsem nadmíru spokojená a mohu spolupráci a využití nabízených služeb firmy Marety vřele doporučit.

  Kosmetické studio Gabriela Jansová

 • Vlaďka Strnadová

  S firmou Marety je výborná spolupráce, na všem se domluvíme, vyjdeme si vstříc, přes počáteční nedůvěru, jak budou nové metody fungovat, jsme mile překvapené a pokračujeme nadále. Těšíme se, co bude nového pro naše klientky

  Vlaďka Strnadová

 • Naďa Kašpárková

  S firmou Marety spolupracuji již druhým rokem a mám za sebou nespočet ošetření klientů. Mile jsem byla překvapena s výší jak provize z ošetření, tak se spoluprací a organizací firmy a zájmu o samotné výsledky z ošetření. Mám velikou radost, že ve svém salonu mohu nabízet procedury, na které lidi chodí rádi a sami pak doporučují moje služby dál.

  Naďa Kašpárková

 • Kadlecová Hana

  Provozování kosmetického salonu v Praze není úplně jednoduchou záležitostí. Praha je velice konkurenční prostředí. Přístroje, které jsme získali díky nové spolupráci, nám poskytly přesně to něco, co nás odlišuje od desítek dalších kosmetických salónů v Praze. Díky tomu si nás našly nové zákaznice, které se k nám od té doby rády vracejí.

  Kadlecová Hana

 • Jaroslava Holková

  Jsem majitelkou kosmetického salonu na Moravě. Ojedinělost služeb, které jsem díky spolupráci s Marety schopna nabízet, mi přinesla nejen zvýšení tržeb, ale i příchod nové klientely do mého salonu.

  Jaroslava Holková

Kontaktujte mě

Máte-li jakékoliv dotazy, či zvažujete spolupráci s námi, zanechte nám kontaktní údaje. My se Vám ozveme.

Odesílání..
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Jaké služby získám?

které mohou být také vaše ZDARMA

Aktuality