EET, povinnost téměř všech podnikatelů

Jak ji zvládnout bez stresu a s minimálními náklady?

<b>EET</b>, povinnost téměř všech podnikatelů

EET, povinnost, která se týká téměř každého podnikatele…

Pro naše obory  – kosmetické salony, kadeřnictví, masáže, manikúru, pedikúru a další – platí ve většině případů až od června 2018. Tedy pokud jsou hlavní naší činností služby a neprodáváme produkty nad určenou hranici (tzv. podmínka minoritních tržeb). Takže zatím je čas vše důkladně nastudovat a najít cestu, která pro nás bude nejschůdnější a nejjednodušší.  A navíc v mezičase mezi jednotlivými vlnami mají obchodníci výhodnější nabídky, které můžeme využít.

 

Než se rozhodneme pro konkrétní systém, tak bychom si měli ujasnit několik otázek a pak teprve systém pořídit.

  • Známe vše, co od nás zákon vyžaduje k evidenci, víme, co je povinné evidovat, jak se do systému přihlásit, co má účtenka obsahovat?
  • Víme co bychom od nového systému mohli získat, když už si ho musíme pořídit?
  • Přijímáme jen hotovost nebo I platební karty, stravenky, máme e-shop nebo nám klientky platí I na fakturu?
  • Musíme každé klientce vydat účtenku EET i paragon nebo to můžeme spojit?
  • Chceme opravdu jen evidovat a splnit povinnost?

 

Je mnoho otázek, které bychom si měli zodpovědět a tím minimalizovat nejen náklady na zavedení systému, ale také můžeme získat něco navíc…

Systém můžeme využít také k dalším činnostem v našem salonu…vést databázi klientek, věrnostní systém, sklady nebo přispívat na charitu…Je to jen na našem rozhodnutí…

Pokud nechcete vysedávat na internetu a hledat dostupné informace, přijďte na náš odborný seminář, kde získáte všechny informace pro obory kosmetička, kadeřnice, masérka, manikérka, pedikérka a další.

Školení EET

Seminář se koná v Praze, Hradci Králové, Karviné a dalších městech. Během 4 hodinového bloku probereme nejen zákon o EET srozumitelným způsobem, ale také praktické návody, jak se s celým systémem vypořádat a jakou pokladnu zvolit, aby splňovala všechny naše požadavky.  A to samozřejmě s minimálními náklady.

Každopádně není čeho se obávat, stačí se jen dobře informovat! Pro více informací o školení pište na info@marety.cz